Mbulimi Diplomatik

NoShtetiMbulohen aktualishtKategoria e mbulimit
1AfganistanAnkaranë distancë
2Afrika JugutLondranë distancë
3Afrika QëndroreParisnë distancë
4AlgjeriaAthinanë distancë
5AndorraMadridnë distancë
6AngolaMadridnë distancë
7Antigua dhe BarbudaNju Jorknë distancë
8Arabia SauditeRiadrezident
9ArgjentinaBrazilianë distancë
24ArmeniaAthinajo rezident
11AustraliaPekinnë distancë
12AustriaVjenarezident
10AzerbaixhanAnkarajo rezident
14BahamasLondranë distancë
119BahrejnRiadjo rezident
102BangladeshPekinjo rezident
17BarbadosBrazilianë distancë
18BelgjikaBrukselrezident
19BelizeLondranë distancë
20BeninParisnë distancë
93BjellorusiaMoskajo rezident
23BoliviaBrazilianë distancë
185Bosnja dhe HercegovinaZagrebjo rezident
25BotsvanaKajronë distancë
26BrazilBraziliarezident
27Bregu FildishtëParisnë distancë
28BruneiRiadnë distancë
29BullgariaSofjarezident
30Burkina FasoRomanë distancë
31BurundiLondranë distancë
32ButanNju Jorknë distancë
33ÇadNju Jorknë distancë
34DanimarkaKopenhagenrezident
35DominikaNju Jork në distancë
36EgjyptKajrorezident
37EkuadorBrazilianë distancë
38Emiratet e Bashkuara ArabeAbu Dhabirezident
39EritreaRiadnë distancë
163EstoniaVarshavajo rezident
41EtiopiaRiadnë distancë
42FilipinePekinnë distancë
133FinlandaStokholmjo rezident
44FixhiLondranë distancë
45FrancaParisrezident
46GabonParisnë distancë
47GambiaLondranë distancë
48GanaAnkaranë distancë
13GjeorgjiaAnkarajo rezident
57GjermaniaBerlinrezident
49GrenadaNju Jorknë distancë
50GreqiaAthinarezident
51GuajanaBrazilianë distancë
52GuatemalaBrazilianë distancë
53GuineaParisnë distancë
54Guinea BisauMadridnë distancë
55Guinea EkuatorialeMadridnë distancë
58HaitiBrazilianë distancë
59HolandaHagërezident
60HondurasBrazilianë distancë
61HungariaBudapestrezident
62IndiaPekinnë distancë
63IndoneziaPekinnë distancë
64IrakAnkaranë distancë
15IranAnkarajo rezident
90IrlandaLondrajo rezident
68Ishujt SolomonLondranë distancë
139IslandaStokholmjo rezident
69ItaliaRomarezident
70IzraelTel Avivrezident
71JaponiaTokiorezident
120JemenRiadjo rezident
66JordaniaKajrojo rezident
74KamboxhiaPekinnë distancë
75KamerunParisnë distancë
76KanadaOtavërezident
77KatarDoharezident
97KazakistanMoskajo rezident
79KeniaLondranë distancë
80Kepi GjelbërtRomanë distancë
81KiliBrazilianë distancë
82KinaPekinrezident
16KirgistanAnkarajo rezident
84KiribatiNju Jorknë distancë
85KolumbiaBrazilianë distancë
86KomorosNju Jorknë distancë
87KongoParisnë distancë
88Kongo DemokratikeBruksel në distancë
103Korea JugorePekinjo rezident
110Korea VeriorePekinjo rezident
90KosovaPrishtinërezident
91Kosta RikaBrazilianë distancë
92KroaciaZagrebrezident
100KubaNju Jorkjo rezident
94KuvajtKuvajtrezident
95LaosPekinnë distancë
96LesotoLondranë distancë
175LetoniaVarshavajo rezident
67LibanKajrojo rezident
99LiberiaLondranë distancë
72LibiaKajrojo rezident
56LihtenshtejnBernëjo rezident
180LituaniaVarshavajo rezident
65LuksemburgBrukseljo rezident
104MadagaskarKajronë distancë
105MalajziaPekinnë distancë
106MalaviaKajronë distancë
107MaldiveLondranë distancë
108MaliParisnë distancë
109Mali ZiPodgoricërezident
129MaltaRomajo rezident
111MaqedoniaShkuprezident
112MarokMadridnë distancë
113MauriciusLondranë distancë
114MauritaniaMadridnë distancë
115Mbretëria BashkuarLondrarezident
141MeksikaUashingtonjo rezident
21MijanmarPekinnë distancë
117MikroneziaLondranë distancë
132MoldaviaSofjajo rezident
101MonakoParisjo rezident
116MongoliaPekinjo rezident
121MozambikKajronë distancë
122NamibiaLondranë distancë
123NauruNju Jorknë distancë
124NepalPekinnë distancë
125NigerKajronë distancë
126NigeriaKajronë distancë
127NikaraguaBrazilianë distancë
89NorvegjiaKopenhagenjo rezident
128OmanRiadjo rezident
22PakistanAnkarajo rezident
131PalauNju Jorknë distancë
73PalestinaKajrojo rezident
150PanamaUashingtonjo rezident
134Papua Guinea ReLondranë distancë
135ParaguajBrazilianë distancë
136PeruBrazilianë distancë
137PoloniaVarshavarezident
138PortugaliaParisnë distancë
40QiproAthinajo rezident
140Republika ÇekePragarezident
157Republika DominikaneUashingtonjo rezident
142RuandaLondranë distancë
143RumaniaBukureshtrezident
144RusiaMoskarezident
145Saint Kitts dhe NevisLondranë distancë
146Saint LuciaNju Jorknë distancë
147Saint Vincent dhe GrenadinesLondranë distancë
148SalvadorBrazilianë distancë
149SamoaNju Jorknë distancë
130San MarinoRomajo rezident
151Sao Tome dhe PrincipeNju Jorknë distancë
152SejshellNju Jorknë distancë
153SenegalParisnë distancë
154SerbiaBeogradrezident
168Shtetet e BashkuaraUashingtonrezident
155Sierra LeoneLondranë distancë
156SingaporPekinnë distancë
78SiriaKajrojo rezident
159SllovakiaBratislavarezident
158SlloveniaLubljanarezident
160SomaliaRiadnë distancë
161SpanjaMadridrezident
162Sri LankaPekinnë distancë
83SudanKajrojo rezident
164Sudani JugutKajronë distancë
165SuediaStokholmrezident
166SurinamBrazilianë distancë
169TajlandaPekinnë distancë
170TanzaniaRomanë distancë
171TaxhikistanMoskanë distancë
172Timori LindorNju Jorknë distancë
173TongaNju Jorknë distancë
174Trinidad dhe TobagoLondranë distancë
43TuniziaAthinajo rezident
176TurkmenistanMoskanë distancë
177TurqiaAnkararezident
178TuvaluNju Jorknë distancë
179UgandaLondranë distancë
182UkrainaVarshavajo rezident
181UruguajBrazilianë distancë
98UzbekistanMoskajo rezident
183VanuatuNju Jorknë distancë
184VenezuelaBrazilianë distancë
118VietnamPekinjo rezident
186XhamajkaBrazilianë distancë
187XhibutiParisnë distancë
188ZambiaLondranë distancë
189Zelanda ReTokionë distancë
190ZimbabveLondranë distancë
191ZvazilendLondranë distancë
192ZvicraBernërezident
Go Top